• Свеж
О'Neal Елемент Младите Панталони Возење, Црна/Неонски Жолта, 8/10

О'Neal Елемент Младите Панталони Возење, Црна/Неонски Жолта, 8/10

Buyers rating:
DEN 1727.76

Од стока

100% Полиестер.Тешки, но лесни denier ткаенини обезбеди совршена комбинација на удобност и заштита додека се возела.Полесна тежина, повеќе дише панели, поставен подалеку од велосипед контакт точки.Еластичен појас со прилагодливи ratchet затворање систем за безбедна и сит се вклопуваат.Целосно наредени за дополнителна удобност.Се водат панели во клучните точки на предниот дел, грбот и колената на панталони за голема слобода на движење.О'NEAL Елемент линија е направен со пространа, удобно се вклопуваат, кои се сигурни да се молам сите во семејството.Тоа е издржлив, носат-отпорни, панели, tagless дизајн, и cuffless панталона се обезбеди О'NEAL Елемент е рационализација и подготвени за јава.Одликувајќи се со голема повеќе спектар на големини и бои отколку повеќето опрема линии, О'NEAL Елемент навистина има нешто за секого.КАРАКТЕРИСТИКИ : • Тешки, но лесни denier ткаенини обезбеди совршена комбинација на удобност и заштита додека се возела • потрајни, носат-отпорни, панели на седиштето, во внатрешноста на нозете, а колената • Полесна тежина, повеќе дише панели, поставен подалеку од велосипед контакт поени • Водат панели во клучните точки на напред, назад, и колената на панталони за голема слобода на движење • Еластичен појас со прилагодливи ratchet затворање систем за безбедна и сит се вклопуваат • Заштитни гумени закрпи за екстра заштита кога паѓа • Заострените нозете за да се спречи подигање на зачестеноста • Целосно наредени за дополнителна удобност • Отстранлив, внатрешни, ЕВА пена хип заштитници.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00