• Свеж
2 ПАРЧИЊА Правец на Spinners Цвет Ветерници Sequins Pinwheels 11inch Градина Ветерници Црвена Лента Партија Pinwheel Играчки Погоден за Градина, Забава, Градина, Двор Оркестарот

2 ПАРЧИЊА Правец на Spinners Цвет Ветерници Sequins Pinwheels 11inch Градина Ветерници Црвена Лента Партија

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

2 ПАРЧИЊА Смешно Правец на Spinners Играчки - Децата може да се земе ветрот spinners да park & пешачење.На ветерниците може да додадете повеќе се смеат да се активности на отворено.Тие се лесно да се соберат од страна на стапчиња.Шарени Цвет во Градината Правец на Spinners : Дијаметар : 11 инчен/28cm, Вкупната Висина : 21.6 инчен/53cm.Тие се големи правец на spinners и тие ќе бидат убав изглед во вашиот патио.Издржливи и Здрав Pinwheels Погоден за на Отворено : Овие pinwheels се направени од високо-квалитет крпа,која ги прави овие правец на spinners водоотпорен и тие може да се остане во отворено за долго време.Широка Примена : Погоден за партијата услуги, Божиќ, ноќта на Вештерките, булчински и бебето тушеви, свадба приеми, подарок кошеви, празници, градини, цвет садови, птица отвратителен, одбивајќи непријатност животните и за правец на ветер.Лесен за Инсталација : Треба да го инсталирате сами, но ова е можност за вашето дете да ги користат своите способности.На ветерници автоматски да се ротира со ветрот, која е убава и интересна и најдобар избор за подароци за вашите деца или пријатели.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00