• Свеж
DOITOOL Ручек Кутија 3pcs 30x30x5cm Транспарентен Храна Складирање Кутија Пластична Фрижидер Зачувување Појасни Ручек Кутија Кујна Сортирање Сад Кутија (Мал)

DOITOOL Ручек Кутија 3pcs 30x30x5cm Транспарентен Храна Складирање Кутија Пластична Фрижидер Зачувување Појасни

Buyers rating:
DEN 1692.00

Од стока

Големината е совршен за вашиот фрижидер, без да потрошите премногу простор.Практичен кујна алатка за да можете да ги организирате вашите овошје и храна уреден.фрижидер зачувување особено, лак форма на настроената, лесно да се преземе и место, многу погодно.Транспарентна храна складирање кутија, направен од пластични материјали, и пластовидно.Четирите агли, додека на дното е heightening, анти - лизга и лесно за вашиот до место.Опис Ова е транспарентен храна складирање кутија, направен од пластични материјали, и пластовидно.фрижидер зачувување особено, лак форма на настроената, лесно да се преземе и место, многу погодно.Корисна алатка за вашиот дом кујна, без да потрошите премногу простор.Карактеристики - Боја : Јасно.- Материјал : Пластика.- Големина : 30x30x5cm.- Транспарентна храна складирање кутија, направен од пластични материјали, и пластовидно.- фрижидер зачувување особено, лак форма на настроената, лесно да се преземе и место, многу погодно.- Големината е совршен за вашиот фрижидер, без да потрошите премногу простор.- Четирите агли, додека на дното е heightening, анти - лизга и лесно за вашиот до место.- Практичен кујна алатка за да можете да ги организирате вашите овошје и храна уреден.Пакет Including3 x Складирање Кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне