• Свеж
Highcraft DMTU-HF01-10 Кочење Менгеме, Електро Поцинкуван Челик, за 1 во. Цевка (PKG=10), 1 во Хром, 10 Парчиња

Highcraft DMTU-HF01-10 Кочење Менгеме, Електро Поцинкуван Челик, за 1 во. Цевка (PKG=10), 1 во Хром, 10 Парчиња

Buyers rating:
DEN 258.96

Од стока

ФУНКЦИЈА : одлага вертикални и хоризонтални цевки нормално кочење канал.БЛОКИРАМ ДИЗАЈН : нозе на менгеме interconnect со кочење за безбедна прилог.ВКЛУЧУВА : 2 половина на платите, болт и орев.СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : електро поцинкуван челик изградба.ПОДОБАР ИЗБОР : елиминира потребата за лепак, лента, метал штит и цврсти изолација insert (внеси).Големина на : 1 во. | Стил : (10 Парчиња).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне