• Свеж
Пирсинг Клешти од не ' Рѓосувачки Челик за Обновливи Мушка Стегање Алатка Тело Пирсинг Снабдување, Мушка Топка Држи Пинцети за Пункција Јазик

Пирсинг Клешти од не ' Рѓосувачки Челик за Обновливи Мушка Стегање Алатка Тело Пирсинг Снабдување, Мушка Топка

Buyers rating:
DEN 472.56

Од стока

✂СПЕЦИЈАЛНА АЛАТКА ЗА ТЕЛО ПИРСИНГ-со цел да се стега бисери при работа.Прецизна nib може да се одржи мали предмети, цврсто, и механизам за заклучување може да ги користат и како држачи. ✂Од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК-Направи одлични нерѓосувачки челик материјал, не е лесно да' рѓа, издржливи.Тоа може да се исчистат на висока температура и може да се користи постојано. ✂УДОБЕН И УДОБНО-Пазарот на енергија, мала големина, повеќе практично да ги користат и да работат.Лесни перфорирани клешти, лесно да се одржи и удобно во рака. ✂ФУНКЦИЈА-земам монистра, накит, мали навртки и други мали workpieces.Идеален за камења, пластика/стаклени монистра, мали навртки, модел одлуки, итн. ✂PECIFICATIONS-големината е 6.8 x 15.5 cm / 2.7 x 6.1 инчи, сигурен и издржливи во употреба, и удобно да се одржи.Лесен и едноставен за употреба.Ова Е Лесен-за-користење И Издржливи Јазик Помине Алатка.Погодно За Diy Работа Дома.Солиден Нерѓосувачки Челик Материјал.Материјалот не е лесно да ' рѓа и е издржлив.Тоа може да се исчистат на висока температура и може да се користи постојано.Има долг животен век.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне