• Свеж
Ruff 'N Ruffus 360° Метежот-Бесплатен 16 ft Стигнале Куче Поводник + Бесплатно Патување Сад + Бесплатно Отпад Торба Фармацевт & 15 Вреќи + Бесплатно LED Шарм | Рефлексивни Лента Л?

Ruff 'N Ruffus 360° Метежот-Бесплатен 16 ft Стигнале Куче Поводник + Бесплатно Патување Сад + Бесплатно Отпад

Buyers rating:
DEN 479.28

Од стока

????ДИЗАЈНИРАН ЗА ИЗДРЖЛИВОСТ ????Додека другите стигнале куче leashes лесно, брзо, брзо кавгата, и лесно може да се chewed преку нашите retracting куче одење поводник се направени со користење на екстра-тешки најлон лента со хром-обложено snap кука засилен на заеднички.Ова значи цврстина за контрола на кучиња до 110 килограми и издржливост за да го издржат секојдневна употреба. ????СЕ ВО КОНТРОЛА ????Нашите стигнале куче поводник доаѓа со единствена 'кочница заклучување n' систем за да им даде на вашиот pup соба да талкаат, додека си уште се во контрола.Со само едно копче, можете да учествувате бесплатно на владата да ги споделите вашите pooch истражуваат, заклучување на поводник во место, или без проблеми ролна назад во. ????THOUGHTFULNESS ВО ДИЗАЈН ????Ќе ви се допаднат против пролизгување се справи со тоа, ќе ги третира за подобрен комфор, премиум retracting пролет дека е тешко доволно да работат дури и во замрзнување температури, и 16ft врвца што им овозможува на вашиот кучешки пал да истражуваат, но се уште остануваат во безбедни distanc. ????ДОБИЕТЕ ВАШАТА FREEBIES ????Ние сме вклучени БЕСПЛАТНИ коска во облик на куче отпад торба фармацевт, 1 тек на пластичен отпад, вреќи и патна сад со секој тешки стигнале поводник.На отпад торба фармацевт погодно клипови врз рачката на стигнале милениче поводник да се ослободите вашите раце и да навистина уживам во тоа одиме.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне