• Свеж
ZMOCEN 6pcs Вештачки Цвеќиња, Лажни Отворено УВ Отпорни Растенија Faux Пластични Зеленило Грмушки Затворен Надвор Виси Колонист Домашна Кујна Канцеларија Свадба Градина

ZMOCEN 6pcs Вештачки Цвеќиња, Лажни Отворено УВ Отпорни Растенија Faux Пластични Зеленило Грмушки Затворен

Buyers rating:
DEN 263.52

Од стока

✔【Предности на ZMOCEN】 : Пакет од 6 снопови се супер вредност, обезбедени од страна на производителот.ZMOCEN производи продолжи да напредува, боите се светли, ефектот е пореално, на изработката е исклучителна, и цвет глави се цврсти и не е лесно да падне. ✔【Предности на производот】 : Оваа надградена верзија на вештачки растенија е навистина УВ отпорни и никогаш не згаснува.Резолуцијата изгледа вештачки цвеќиња се совршени за било уредување проект или оркестарот стил, без да се грижите за сончева светлина, наводнување, градинарски или други одржување; овие faux цвеќиња се засекогаш-во-блум секаде каде што ќе изберете за да ги прикажете. ✔【Производ вовед】Пакет количина : пакет од 6 снопови.Боја : жолта.Материјал : не-токсични високо-одделение пвц.Прилагодлива должина : 13.8-16.9 инч. ✔【Мултифункционален декорација】-Добра опција за надворешна употреба во затворени простории декорација.Овие прекрасни вештачки растенија не на работа и реални бараат во вашиот прозорец кутија,пред тремот, walkway, градина,кујна, дневна соба, трпезариска маса, спални, тераса и градина ограда и цветни полиња.Оваа лажна цвеќињата се многу погодни за секојдневна дом градина декорација, родендени, празници, свадби, спомен места, DIY проекти, итн. ✔【ZMOCEN 100% ветување】 : Ако не сте задоволни, можете да се вратите 100% , но Ние сме многу убедени да ве изненади!, ве молиме веруваат дека квалитетот на нашите ZMOCEN бренд, Ние Постојано се иновираат и строго контрола на квалитет и цена, фокусирајќи се на внатрешна и надворешна вештачко цвеќе бренд.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00