• Свеж
VALICLUD 1Pc Камера Калеидоскоп Играчка Мулти-Призми Калеидоскоп Играчка за Деца Играчка

VALICLUD 1Pc Камера Калеидоскоп Играчка Мулти-Призми Калеидоскоп Играчка за Деца Играчка

Buyers rating:
DEN 1658.40

Од стока

Направени од високо-квалитет на природен материјал, мазна и ќе не боли раце.Тоа покажува убави и сложени модели кои ќе им даде на децата можност да истражуваат сопствената имагинација.Одлично за работа на фината моторика вештини, прирачник умешност, рака-око координација.Родителите исто така може да го користите како средство за учење во наставата на децата за преземање на фотографии и да се забавувате.На kaleidoscopes играчка доаѓаат со прекрасен изглед, која е погодна за деца.Description This е камерата играчка со мулти-призмата калеидоскоп леќа.Тоа им помага да се вежба бебиња' прсти активност и подобрување на децата имагинација и упорност.Со прекрасна и убава дизајн, оваа играчка е соодветен подарок за децата, на родендени и Нови Години.Карактеристики - Боја : Случаен Избор.- Материјал : .- Големина : Околу 10.00 X7.50 X4.50cm/3.93 X2.95 X1.77inch.- Направени од високо-квалитет на природен материјал, мазна и ќе не боли раце.- Тоа покажува убави и сложени модели кои ќе им даде на децата можност да истражуваат сопствената имагинација.- Одлично за работа на фината моторика вештини, прирачник умешност, рака-око координација.- Родителите исто така може да го користите како средство за учење во наставата на децата за преземање на фотографии и да се забавувате.- На kaleidoscopes играчка доаѓаат со прекрасен изглед, која е погодна за деца.Пакет Including1 x Играчка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне