• Свеж
MIROL Жените Sherpa Руно Јакна Faux Fuzzy Долг Ракав Обичните Поштенски До Самоубиец Грб

MIROL Жените Sherpa Руно Јакна Faux Fuzzy Долг Ракав Обичните Поштенски До Самоубиец Грб

Buyers rating:
DEN 863.76

Од стока

Тоа може да се носи како pullover или јакна јакна, што ви се допаѓа.Ако не сте сигурни за големината, се чувствуваат слободни да контакт.Пинк/Brown/Armygreen/Беж.Ако сакате преголеми стил, препорачливо е да се купи големина нагоре.Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно пред да ја купите.Ако не сте сигурни, може да се однесува на детални големина информации на облека што си ја купил пред, наместо едноставно S, M, L, XL.НИ (12-14)L : Биста : 117.МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестер.НИ(8-10) M : Биста : 110cm/43"-Sleeve Должина : 62.Можете да мерите вашиот биста, рамо ширина и половината големина прво да бидете сигурни дека тоа одговара на вас.Патент затворање.3"-Sleeve Должина : 64.Имајте на облека внатре чисти во секое време.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Thirtytwo Мажите ТМ-3 Снег Јакна
  • Свеж
Се проценува:

Thirtytwo Мажите ТМ-3 Снег Јакна

ТМ3 Костум е дизајниран да издржи на врвот на стил, технолошки и ultralite топлина.Кој нашиот нов THERMATWO RDS 700 По

DEN 7438.56