• Свеж
WIBIMEN Бакар Скара Мат Сет на 7- Не-Стап СКАРА Скара Душеци&Печење Душеци, PFOA Слободни, Тешки, Обновливи и Лесно да се Чисти, Работи на Гас Јаглен и Електрична СКАРА (7 Ком

WIBIMEN Бакар Скара Мат Сет на 7- Не-Стап СКАРА Скара Душеци&Печење Душеци, PFOA Слободни, Тешки, Обновливи

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

7 КОМПЈУТЕРИ Бакар Цврстиот Мат - WIBIMEN бакар скара мат сет содржи 7 КОМПЈУТЕРИ 15.75 x 13 Инчи Душеци, многу ефективни.Скара месо, зеленчук, риба, ракчиња, пица, дури и палачинки, сланина и јајца.Совршен за кампот или парк, скари!. 100% Не-Стап -100% Не-Стап скара душеци значи може да се скара без маснотии и душеци се обновливи за години.Бакар скара мат спречи дури и на најмалите morsels од паѓање низ решетки.Чувајте ги вашите скара гледа како бренд-нови и нема повеќе расчистување на вашите валкани скара.Одобрени Материјали -На скара готвење душеци се направени од 100% PFOA-Слободни материјали и премиум PTFE-Fiberglass слој, без PFOA, силикони или други опасни хемикалии!Кога користите време надминува 30 минути на максимална температура не може да надмине 500 F. додека се користат за кратко време, со максимална температура не може да надмине 600 F. Resusable и Diswasher Безбедно-Разноврсна и високо економичен, тие може да се намали за да се совршено да се вклопи во вашиот тави.Двете страни можат да се користат и над 100 пати, за бразилецот, печење, па дури и печење.Направи бразилецот нешто лесно и завршува неуредна скара расчистување целосно.Овие душеци се безбедни за употреба на врвот полица на вашата машина за миење садови, чистење-up е по едно парче торта.Ако не сте задоволни со вашиот нов скара душеци, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за враќање на парите или замена.Оваа скара мат е направен од 100% PFOA-слободни материјали и премиум PTFE fiberglass слој.На СКАРА Скара Мат е идеален бразилецот, Печење, Готвење додаток за секого кој сака свежи јадења на скара, вкусот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне