• Свеж
Sentry Снабдување 656-2701 Двојно Вратата се Повлече, 3-1/2 Инчи, Фрлија Zamak Изградба, Хром Позлатен, АДА, Пакување од 1, 3-1/2

Sentry Снабдување 656-2701 Двојно Вратата се Повлече, 3-1/2 Инчи, Фрлија Zamak Изградба, Хром Позлатен, АДА,

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

Оваа хардверска се користи со тоалет партиција панели во нови инсталира, и за поправка или замена на проекти. 4-3/4 инчен вкупна висина.Хром позлатен заврши.Цинк легура (екипа zamak) изградба.Инсталација сврзувачки елементи се опфатени со овој сет на вратата повлекува.Овој пар на вратата повлекува е изградена на екипа zamak (цинк легура) и тие доаѓаат во хром позлатен заврши.Тие поседуваат contoured, елегантен дизајн и голема 3 инчен зафат област.Поделбата вратата повлекува како овие се користи од страна на многу и се лесно да се инсталира.Овие повлекува се користи за тоалет кабина панели за нови инсталира, и за поправка или замена на оштетени или исчезнати хардвер.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00