• Свеж
Ултра Гумени Ној Тетива за Кучиња - Премија Сите Природни, Противалергиски, Долго-Траен Куче Џвакање Лекување, Лесно да се Вари, Алтернатива на остри кожа

Ултра Гумени Ној Тетива за Кучиња - Премија Сите Природни, Противалергиски, Долго-Траен Куче Џвакање Лекување,

Buyers rating:
DEN 338.40

Од стока

Ултра Гумени Ној Тетива За Кучиња - Содржи 3 LB - 100% чиста Ној тетива БЕЗ адитиви, БЕЗ хемикалии, БЕЗ конзерванси, БЕЗ антибиотици, БЕЗ вештачки вкусови или боење, БЕЗ стероиди, БЕЗ хормони за растење, а НЕ и други штетни состојки.Здрава природна алтернатива на остри кожа производи.ПРОМОВИРА ЗДРАВЈЕТО на ЗАБИТЕ - Помага со кутре заби промена процес, со помош на било непријатност; Ефикасна во отстранување и спречување на забен камен и плак.Ја намалува напнатоста и стресот, обезбедување на вентил за да физичка и ментална енергија.НЕОДОЛИВА АРОМА - Неверојатни текстура, вкус и мирис, обезбедување на уникатно искуство за вашиот пријател.Нашиот врвен квалитет на производот носи среќа и благосостојба на вашиот четири нозе член на семејството.Совршена како награда и за опуштање пати како што се вози автомобил.Задоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Раш Директни инсистира на највисок квалитет на материјали и изработка процеси да ви донесе супериорен домашни производи.Ние самоуверено нудат Пари Гаранција за враќање на нашите домашни производи.Во случај да не се изврши како што ми вети, ги вратат за 100% наплата на вашите куповна цена.Ултра Гумени Ној Тетива за Кучиња - Премија Сите Природни, Противалергиски, Долго-Траен Куче Џвакање Лекување, Лесно да се Вари, Алтернатива на остри кожа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Кадетската 15-16 Заврзана Коска
  • Свеж
Се проценува:

Кадетската 15-16 Заврзана Коска

Природни остри кожа е долгатрајни за време на џвакањето забава.Карактеристики на природниот вкус на го�

DEN 174.72