• Свеж
uxcell 2 парчиња Обновлив Handwheel Машина се Справи со M10 Машки Навој Матични за Мелење Машини

uxcell 2 парчиња Обновлив Handwheel Машина се Справи со M10 Машки Навој Матични за Мелење Машини

Buyers rating:
DEN 309.12

Од стока

Матични Големина : M10 ; Конец Должина : 15mm / 0.59".Се справи со Дијаметар : 25мм/ 0.98" ; се Справи со Должина : 80mm/ 3.15".Пакет Содржина : 2 парчиња x Обновлив се Справи.Универзална, револвинг се Справи може да се користи за Мелење Машина, Струг, Мелење Машина и така натаму.Ве молиме обрнете внимание на мерење за да бидете сигурни дека тоа е во право за вас пред да нарачате.Широк спектар на струг додатоци се предвидени : Топката Копчиња, Ѕвезда Копчиња, Knurled Копчиња, Рачката на менувачот, се Врти Рачки, Рака Тркала и така натаму.Тие се универзални употреба и погодна за вашиот струг машини.Ве молиме обрнете внимание на мерење за да бидете сигурни дека тоа е во право за вас пред да нарачате.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

3dRose Градина Знаме, Бела
  • Свеж
Се проценува:

3dRose Градина Знаме, Бела

Димензии (во инчи) : 8 H x 8 (W x 0 5 D Inset висок сјај 6" x 6" керамички плочки.Клучалката во задниот дел на рамка ово

DEN 738.72
Game Boy Advance Игра Линк Кабел
  • Свеж
Се проценува:

Game Boy Advance Игра Линк Кабел

Поврзете два Game Boy Advance единици.До два дополнителни кабли може да се користи за да се поврзете дополнител

DEN 191.76
Connex KL6430119 Galvanised Пост Навртки M10 x 80mm
  • Свеж
Се проценува:

Connex KL6430119 Galvanised Пост Навртки M10 x 80mm

Производителот гаранција може да не се применува.Бренд : CONNEX.Со дрво и метрички навој.За прицврстување н

DEN 676.80
Stens 490-402 Гувернерот Пролет, Сребро.
  • Свеж
Се проценува:

Stens 490-402 Гувернерот Пролет, Сребро.

Спецификации : Опис : Гувернерот Пролет, Должина На : 1 1 / 4".Го заменува ОЕМ Броеви : Бригс ќе најдете квали�

DEN 249.60