• Свеж
BONISO Стојат Миксер, Електрични Храна Миксер со 7.5 QT, 6+П-Брзина, Тилт-Шеф на Кујна Храна Миксер со Тестото Кука, Жица Камшик & Beater, од Нерѓосувачки Челик Сад, Надградени ?

BONISO Стојат Миксер, Електрични Храна Миксер со 7.5 QT, 6+П-Брзина, Тилт-Шеф на Кујна Храна Миксер со Тестото

Buyers rating:
DEN 4559.76

Од стока

【МОЌЕН МОТОР 5 L Нерѓосувачки челик сад може да ги исполни сите ваши кујна потреби;6 оптимизиран брзини со пулсот функција, пристап до повеќенаменски и голем број на рецепти. 【Tilt-Главата и Против Пролизгување Дизајн】На tilt-главата дизајн ви овозможува да инсталирате или да деинсталирање на сад и додатоци лесно,Покрај тоа,suckers на дното обезбедување не се движи или лулка во текот на мешање процес. 【7.5 QT КАПАЦИТЕТ САД И 6 БРЗИНА ОПЦИЈА】На 7.5 QT Нерѓосувачки челик сад може да ги исполни сите ваши кујна потреби,Храна Миксер е лесно да се користи за правење колачи, леб, колачи, печива, muffins и вафли.Прецизна 6-брзински контролер ви овозможува да изберете од бавно се готви да брзо се меша за да одговараат на вашите сите рецепт. 【ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】3 мешање глави и садот се отстранува и лесно да се чисти.Сепак, телото не може да се мијат со вода.Едноставно избришете ја со мека крпа, ако тоа е валкано.(Забелешка:Пред чистење отстранете го кабелот од штекерот. 【ПОВЕЌЕ ПРИЛОГ ПОСТАВИТЕ】Стојат миксер доаѓа со три мешање додатоци : whisk, тестото кука, мешање beater.нудејќи мешање флексибилност да се вклопуваат, победи, камшик,месете, мешавина од јајца или млеко.Боја : бела.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне