• Свеж
Brushless Cordless Полирач POPOMAN, 20V 4.0 Ах Батеријата, 6 Инчен Орбита 1500-5500 OPM Преносни Бафер Полирач со 6 Променлива Брзина, 4 Сунѓерот Влошки, Алатка Торба за во Автомобил Полир?

Brushless Cordless Полирач POPOMAN, 20V 4.0 Ах Батеријата, 6 Инчен Орбита 1500-5500 OPM Преносни Бафер Полирач

Buyers rating:
DEN 789.60

Од стока

???????????????????????????????????????????? ⚡Совршена Алатка⚡ за Семејството или Професионални работни Места✨. 【BRUSHLESS МОТОР Cordless полирач ви дава слобода да работат без да биде врзан за продолжени кабли и AC места.Опремени со 20 V 4.0 Ах батеријата и брз полнач.Батеријата поддржува повеќе од 30 минути на работа по целосно наполнета.Компатибилен со целата линија на TECCPO/POPOMAN 20 V MAX cordless tools. 【АВТОМОБИЛ ПОЛИРАЊЕ 9mm ексцентричност обезбедува најдобри резултати; Опремени со 4 полирање сунѓери(Портокал : за мелење и отстранување на медиум финост, фини честички од гребнатини; Жолто : за непречено полирање; Црна : за висок сјај; Волна : за фино полирање). 【МОНТАЖНИ се СПРАВИ & ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】На rubberized рака-зафат се зголемува грчевито држејќи се за моќ, додека намалување на вибрации и рака замор.Две различни дизајн рачки (D-справи и од страна на рачка).Страна справи може да се монтира на било левата или десната страна, D-справи може да се прилагоди за различни агли за да одговараат на работа. 【ПРОФЕСИОНАЛНИ ДОДАТОЦИ】 Пакет доаѓа со : 1 x TECCPO Полирач, 1 x 20 V 4.0 Ах Батеријата 1 x 2.0 Брз Полнач, 4 x Сунѓерот Полирање Влошки, 1 x D-справи, 1 x Страна се Справи со, 1 x Хексадецимален Копче, 1 x Клуч, 1 x Крпа, 1 x POPOMAN Алатка Торба, 1 x Прирачник за Корисникот. ????Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да не контактирате преку порака!.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне