• Свеж
RUGGEDBUTTS Бебе/Дете Момчиња Долг Ракав Осип Guard Пливаат Кошула w/UPF 50+

RUGGEDBUTTS Бебе/Дете Момчиња Долг Ракав Осип Guard Пливаат Кошула w/UPF 50+

Buyers rating:
DEN 479.76

Од стока

80% Најлон, 20% Spandex.Увезени / Дизајниран во САД.ПОДГОТВЕНИ ЗА ИГРА - Оваа симпатична дизајн е совршен за целосна дена на игра на сонце, вода и песок.Вградената ЗАШТИТА од СОНЦЕ - Чувајте ги вашите малиот човек е деликатна кожа безбедно во сонцето!Rugged Butts карактеристики изградена-во UPF 50+ толку има повеќе играње и помалку да се грижиш за груби УВ зраци.Совршен за на плажа, езеро или базен!.ДИЗАЈНИРАН ВО САД, Дизајнирана од страна на мајки кои веруваат во убавината на квалитетни производи и кои се занимаваат со клиентите.Висок квалитет и мила дизајн е водечки принцип зад Ruffle Butts.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА - Ние сакаме нашите клиенти да биде комплетно среќен!Тоа е причината зошто ние ви нудиме 100% Задоволство Гаранција : ако не сте целосно задоволни со купувањето, нашата поддршка на корисниците ќе го направи тоа право.КВАЛИТЕТОТ на ПРВО место - Дизајниран во САД, нашата облека се направени од високо-квалитет на ткаенина и тоа е исчезнат-отпорен и издржлив додека сеуште чувство мека и удобна.Само рака мие со ладна вода, а потоа исушете стан на игра ден по игра ден.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне