• Свеж
BLACKCUBE Cordless Автомобил Бафер Полирач со 12V 2.0 Ah Литиум Батерија, Променлива Брзина, Безжични Бафер Полирач Комплет со 6 Полирање Влошки за Автомобил Детали/Автомобил П?

BLACKCUBE Cordless Автомобил Бафер Полирач со 12V 2.0 Ah Литиум Батерија, Променлива Брзина, Безжични Бафер

Buyers rating:
DEN 2111.76

Од стока

CORDLESS ПРЕНОСНИ & NOISELESS : Ова полирач нема жица за ликвидација, што ја прави контрола слободно и удобен, Тоа е само 2.2 килограми тежина, лесен за носење и чување.Моторот е направен од бакар со анти-мешање функција и има ниско ниво на бучава. 6-БРЗИНСКИ НИВО & UP TO 5000 ВРТЕЖИ во минута : Брзо прилагодливи за 1-6 нивоа, целосно прилагодливи 2500-5000 ВРТЕЖИ во минута совршен за восоци, пломби, и glazes.ГОЛЕМА ПОДДРШКА ПЛОЧА ГОЛЕМИНА & ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА : На backplate на овој полирач можат да работат во големи димензии на 6" и 7", на 2000m Ah поголем капацитет на батеријата може да ви донесе долг животен век и трошоците за енергија.Замена на батеријата прави работат повеќе трајни.МОЌ СИГНАЛИЗАЦИЈА ФУНКЦИЈА : Ова cordless полирач има статус на батеријата потсетник функција.Постојат 3 бои на индикатор светлото : зелена, жолта и црвена.Тоа станува зелена кога батеријата е целосно наполнета и тоа ќе се претвори црвено кога батеријата треба да се полни.ПАКЕТ INCLUED : 1xwireless полирање машина, 1x12 V 2.0 Ah литиум батерија, 1xcharger, 2x6"волна подлога, 2xflat сунѓерот полирање подлога, 2xwave сунѓерот полирање подлога, 1xpackage и складирање кутија.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00