• Свеж
SUPVOX 10 Компјутери самолепливи Плута Листови 4x 4 за DIY Coasters, Плута Табла Плоштади, Плута Плочки, Плута, Мат, Мини Ѕид Плута Табла со Силно Лепило

SUPVOX 10 Компјутери самолепливи Плута Листови 4x 4 за DIY Coasters, Плута Табла Плоштади, Плута Плочки, Плута,

Buyers rating:
DEN 166.56

Од стока

Високо квалитетен материјал : само-лепило корк е направен од природни меки дрво ,против пролизгување површината и добра адхезија на грбот,трајни и здрав, не е лесно да се скрши.Површината може да се напише : боја на дрво прави пишување чувствуваат елегантна и шик , можете да додадете различни персоналните текст на неговата површина да се направи вашиот DIY плута атрактивни плоштади и посебни.Совршен за DIY проект : плута-поддршка е исто така одличен декоративен елемент или база за potted растенија.Широка примена : Тоа може да се примени во канцеларијата, училиште и дом за постигнување на ефект на спротивстави на жешка температура, исто така може да работи како декоративни gadgets, направете ја вашата соба полна со гроздобер чувство.Пишување на површината : Дрво боја е класичен и елегантен, чувство на природата.Додадете персонализирани понуди, пораки или модел на плута на површината.Објектот Пакет Количина : 10.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне