• Свеж
NUOBESTY Калеидоскоп Смешно Призмата Калеидоскоп Играчки DIY Призмата Играчки за Момчиња и Девојки, 2 парчиња ( Случаен Боја )

NUOBESTY Калеидоскоп Смешно Призмата Калеидоскоп Играчки DIY Призмата Играчки за Момчиња и Девојки, 2 парчиња

Buyers rating:
DEN 232.56

Од стока

Направете свој kaleidoscopes.Сè што ви треба за да се изгради свој уникатен калеидоскоп.Персонализирате и декорација на било кој начин вас.Забавна активност за на училиште или дома.едноставно и забавно да се соберат.Оваа едноставна играчка е голем и уникатен подарок за вашите пријател.Тој ќе одговара за деца, децата, студентите, едукативни и забавни, поттикнување креативност, имагинација и постојаната фасцинација.Калеидоскоп може да се развие деца креативност и имагинација, да ги види шарени светот, додека има забава игра.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне