• Свеж
KOOTANS 2 Поставува 2020 Серија Врата се Справи и Рамка Шарки Инсталирате Комплет за 20x20 Алуминиумски Истиснување Профил Слот 6mm-4pcs Цинк Легура Шарки, 2 парчиња Алуминиумс

KOOTANS 2 Поставува 2020 Серија Врата се Справи и Рамка Шарки Инсталирате Комплет за 20x20 Алуминиумски Истиснување

Buyers rating:
DEN 431.76

Од стока

Материјал : Метални легури; Количина : 2 Поставува Алуминиум Легура Врата се Справи со 90mm и Цинк Легура Рамка на Врата Шарки Инсталирате Комплет со Завртки и Навртки и Клуч.Широка Примена; Генерално се Користи како се Справува со Повлекува и Шарки.Лесно да се Инсталира и да ги Применуваат. На 20-годишна возраст Профил Кој се Справува со Повлекува и Шарки за 2020 Алуминиумски Профил Истиснување Рамка.Одговара : 2020 Алуминиумски Истиснување Профил слот 6mm.Заврши Рачки и Шарки во собата, одвојте Време за Купување.KOOTANS 2 Поставува Врата се Справи и Рамка на Врата Шарки Инсталирате Комплет за 2020 Серија Алуминиумски Истиснување Профил Слот 6mm Вклучува 2 парчиња Рамни Црни Рачки Повлекува 4 Pcs Шарки 20 Pcs Ореви 20 Pcs Завртки и Клуч Материјал : Метални легури; Количина : 2 Поставува Алуминиум Легура Врата се Справи со 90mm и Цинк Легура Рамка на Врата Шарки Инсталирате Комплет со Завртки и Навртки и Клуч; Широка Примена; Генерално се Користи како се Справува со Повлекува и Шарки.Лесно да се Инсталира и да ги Применуваат. На 20-годишна возраст Профил Кој се Справува со Повлекува и Шарки за 2020 Алуминиумски Профил Истиснување Рамка Одговара : 2020 Алуминиумски Истиснување Профил слот 6mm Заврши Рачки и Шарки во собата, одвојте Време за Купување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне