• Свеж
Commercial 3-Полица Комунални Количка 31x16x36 со 400 lb капацитет, 1-пакет

Commercial 3-Полица Комунални Количка 31x16x36 со 400 lb капацитет, 1-пакет

Buyers rating:
DEN 2399.76

Од стока

3-полица комунални количка за транспорт на материјали, алатки, и многу повеќе.Соодветни за канцеларии, јавни простори, ресторани, училишта и болници.Издржливи полиетилен со висока густина изградба стои до секојдневна употреба.Мазна валање, не-означување на рициново тркала за лесен manueverability.Поддржува 200 фунти по полица (400 фунти максимален капацитет).За чистење, ги надолу со влажна крпа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

FEL40922 - Fellowes Челик Mail Количка
  • Свеж
Се проценува:

FEL40922 - Fellowes Челик Mail Количка

Боја Dove Сива.Capacity_Weight 200 кг.Рициново / планирам / тркало Четири 4" Пред Вртливата Casters, 10" ПолуПневматски З

DEN 8686.56