• Свеж
Gilway Demerara Коцки Шеќер, 1.1 Фунта (Пакување од 10)

Gilway Demerara Коцки Шеќер, 1.1 Фунта (Пакување од 10)

Buyers rating:
DEN 1528.32

Од стока

Gilway Demerara Шеќер Коцки кои се направени од најдобрите суровини шеќерна трска.Овие златна трска коцки, богата со вкус, се совршени за давање на право количина на природен сладост кафе, чај и сите топли пијалоци.Секоја кутија е 17.6 Унци (500 грама).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне