• Свеж
FOCUSSEXY Калеидоскоп Очила Запалено Кристал Призмата Steampunk Очила Мода

FOCUSSEXY Калеидоскоп Очила Запалено Кристал Призмата Steampunk Очила Мода

Buyers rating:
DEN 479.52

Од стока

Неопходен додаток за Steampunk гардероба.Овие гроздобер Викторијански стил очила со двојно loupes се одличен прилог на било cosplay,костим,ритла,или конвенција облека.Светли бои,богати бои,силна стерео и перспектива,погоден за ноќно набљудување.Издржливи : Нашата заварчик-стил очила се изградени од ABS пластика и дизајниран да остане стави за време на вашиот авантури.Повод : Совршен за Божиќ Ден,ноќта на Вештерките,Cosplay,Танц Партија,Конвертира,Музички Фестивал,EDM,светлосно Шоу,Фото Проп,Отворено Спортски или слично.Focussexy Нов Стил Унисекс Европа Рок ноќта на Вештерките Партија Очила Скок Гроздобер Steampunk Очила Ретро Заварување Панк Очила Cosplay очила за сонце Мажите на Жените Eyewear Дизајн Калеидоскоп Леќа Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Материјал : ABS Пластика Рамка,PC Леќа.Очила Рамки Леќа Боја : Како на сликата покажува.Боја : Како на сликата покажува.Една Големина Одговара на Повеќето : Тоа може да одговара на различни главата големина со прилагодливи еластична бенд.Доаѓа со еластична бенд за pefect фитинг,носи фантастичен изглед.Рамката направен од висок квалитет на хард обложени пластика,која прави гроздобер чувство.Повод : новиот пристигнување steampunk очила совршен за ноќта на Вештерките,костим, божиќ,пират,музика на фестивалот,концерт,свадба,cosplay,партија, клуб,фото проп или секаде каде што сакате да се издвоите во толпата.Пакетот вклучува : 1x Калеидоскоп Очила Забелешка : се Бара две АА модели на батерии.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти,следи е brightness / contrast settings и слично,може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Смит Агенција Очила За Сонце
  • Свеж
Се проценува:

Смит Агенција Очила За Сонце

Увезени.Пластична рамка.Поликарбонат леќа.Поларизирана.Chroma Поп леќи.Медиум се вклопуваат / среден пок�

DEN 1895.76