• Свеж
Куче Поводник за Големи Кучиња, Сообраќај Поместена 2 Рачки за Дополнителна Контрола, 6 FT Долго со Рефлексивни Бод за Одење Ноќ

Куче Поводник за Големи Кучиња, Сообраќај Поместена 2 Рачки за Дополнителна Контрола, 6 FT Долго со Рефлексивни

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

Рачки двојно Куче Поводник : Дополнителни 1 сообраќајот се справи блиску до snap помага да се скрати се постигне да се повлече вашите pup поблиску до вас.Дополнителна Издржливост : 6 Метри Долго, 2 мм дебел, 1 инч широк.Подебели и посилни од стандардните куче leashes.Ноќта Видливост : Рефлексивни крои држи вие и вашето куче безбедно и видливи во текот на ноќта.Поместена Удобност : И 2 рачки се neoprene поместена за крајна контрола и удобност.Одлично за средни до големи куче раси, исто така, може да се работи за некои помали куче раси, како и.Материјали : Најлон.Димензии : 6 ft долго, 1 инч широк, 2mm дебели.Структура : .Две Поместена рачки за удобност.Д-прстен за лесно клип на додатоци.Рефлексивни шевови на двете страни за ноќта видливост.Gunmetal заврши квалитет метален клип.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

CATSPIA Фигаро Олово - Црна - M
  • Свеж
Се проценува:

CATSPIA Фигаро Олово - Црна - M

Chickened шема руно.Полиестер 100% .Појавување на harnesses се продава одделно.Големина на : Medium 0.6" W x 55.0" Л Појавува

DEN 360.96
Лос Милениче Носат Поводник
  • Свеж
Се проценува:

Лос Милениче Носат Поводник

ВНИМАНИЕ ПАТКА ФАНОВИ : со гордост се направени токму во нашиот град на Јуџин, Орегон, САД!.Појавување на

DEN 446.40
Лос Милениче Носат Поводник
  • Свеж
Се проценува:

Лос Милениче Носат Поводник

Појавување на јака е достапен, се продава одделно.Големина 1" Широк од 6' Долго.Висок квалитет на никелпоз

DEN 263.76
CATSPIA Леоне Олово - Бело - M
  • Свеж
Се проценува:

CATSPIA Леоне Олово - Бело - M

Леопард шема.Полиестер 100% .Појавување на harnesses се продава одделно.Големина на : Medium 0.6" W x 55.0" Л Појавување

DEN 360.96