• Свеж
MIROL Жените Sherpa Руно Јакна Faux Fuzzy Долг Ракав Обичните Поштенски До Самоубиец Грб

MIROL Жените Sherpa Руно Јакна Faux Fuzzy Долг Ракав Обичните Поштенски До Самоубиец Грб

Buyers rating:
DEN 863.76

Од стока

НИ(4-6) S : Биста : 105cm/41"-Sleeve Должина : 61.Додека ги следите горенаведените чекори, верувам дека ќе се избере најсоодветниот јакна.5 cm/25"-Должина на : 64cm/25.ОБЛЕКА за НЕГА : Рачно перење и Машината перат, Сува Чиста.2"-Должина на : 60cm/23.Оваа јакна е лабава и секојдневен.ДИЗАЈН : Sherpa faux руно јакна, патент летаат затворање, ребрести полите ракави, чисто и стилски, долг ракав, нејасни.Сега вие не треба да се грижите, оваа јакна себе не се пролева многу косата, плус слој од мека Т-маица ткаенина која е целосно наредени во иста боја, кои директно ќе ги одделува внатрешниот слој од јакна.Овој класичен напаѓач костум е дизајниран со предна патент отворање и затворање, лесно да се стави на и полетување.Рака Мие Само.Ако не сте сигурни, може да се однесува на детални големина информации на облека што си ја купил пред, наместо едноставно S, M, L, XL.3"-Sleeve Должина : 64.3"-Sleeve Должина : 63.Ако не сте сигурни за големината, се чувствуваат слободни да контакт.Пинк/Brown/Armygreen/Беж.НИ(8-10) M : Биста : 110cm/43"-Sleeve Должина : 62.Имајте на облека внатре чисти во секое време.Sherpa faux руно јакна грб, патент летаат затворање, ребрести полите ракави, чисто и стилски, со долги ракави.95% Полиестер, 5% Други Влакна.MEASUREMNET : S(НИ 4-6),M(САД 8-10),L(НИ 12-14),XL(НИ 16-18); ве Молиме да го користите Големина на Табелата Слика на лево.Тоа погодна за секојдневно носење, секојдневен, плажа патувања, одмор, забава, датум, училиште, отворено, работа или било прилики.НИ (16-18)XL : Биста : 125.Ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно пред да ја купите.Патент затворање.НИ (12-14)L : Биста : 117. На симпатична контраст со детали на горниот дел од грбот и лактите закрпи ќе го направи ова monogrammed туника омилена сите есен и зима!.И можете да го носат за време на Пролет/Есен/Зима.OCCASSION : Совршен за секојдневниот живот, Семејството Собирање,партија, плажа, одмор,канцеларија или Било какви Посебни Прилики;Погоден за пролет, лето или есен,зима.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне