• Свеж
3D Дрво Мапата на Светот – 3D Ѕид Оркестарот со Дрво Карта на Светот – Лесна Инсталација со Двојно Двострано Лента – Вклучува Add-Ons – Премија Трајни Иверица – Идеале?

3D Дрво Мапата на Светот – 3D Ѕид Оркестарот со Дрво Карта на Светот – Лесна Инсталација со Двојно Двострано

Buyers rating:
DEN 7656.00

Од стока

Заврши Со Додавање На Ставки : за Разлика од сличните производи на пазарот, овој ѕид мапата доаѓа со широк спектар на додатоци се вклучени во кутија.Државите на САД, Канада и Австралија.L - 150 cm x 90 см (59"x35").Премиер : .Еве Како Можете Да го Подигнете Вашата Дневна Соба, Спална соба, Или Канцеларија Décor!.Премиум Квалитет на Изградба : Ова мапата на светот ѕид оркестарот е направена од супериорен квалитет, високо трајни бреза иверица, достапни во избор на 4 бои, 3 големини и 3 мапата options според вашите индивидуални потреби или преференции.Државите на САД, Канада и Австралија.Мора да се За Патување Ентузијасти : Дали сте патување afficionado или едноставно уживаат повремени DIY куќа проект кој додава елеганција и стил на вашиот простор за живеење, на Awesometik 3d ѕид уметност патна карта е совршен избор!.Океанот имиња, дрвени авиони, чамци, како и компас се вклучени во пакетот.Нема потреба да се постигне компромис со неточни гроздобер мапата на светот или евтини-во потрага мапата на светот платно светот на уметноста.Нашиот ѕид мапата доаѓа во 2 опции, 3 големини, и 4 бои, кои се вклопуваат добро with Mark вашата географска освојувања и се инспирирани за нови travels Looking за посебни дечко подароци или годишнина подароци за неа?Доаѓа веќе подарок завиткан, подготвени за подарок giving Ocean имиња, дрвени авиони, чамци, како и компас се вклучени во пакетот.XL - 200 см х 120 см (79"x47").Земјата Имиња и Граници.A Thoughtful Присутни : Цел на Awesometik гроздобер мапата на светот за себе или како единствен присутен за патување ентузијаст пријател или близок, и можете да бидете сигурни дека сите ќе се допаѓа!Одличен избор за роденден, празници, housewarming партии и други специјални прилики!.Земјата Метрополи.Лесно DIY Инсталација : Чекор до предизвикот и да се создаде своја сопствена мапата на светот со ова farmhouse ѕид оркестарот!Секое парче е е лесно да се закачите со посебни двојно двострано леплива лента, вклучени во пакетот.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00