• Свеж
X-DREE 5Pcs 3Meter 12mm x 5mm Една страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента во Жолта боја Црна(5Pcs 3Meter 12mm x 5mm Една страна adesivo antiurto во spugna espanso giallo-нерон

X-DREE 5Pcs 3Meter 12mm x 5mm Една страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента во Жолта боја Црна(5Pcs 3Meter

Buyers rating:
DEN 346.08

Од стока

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Сунѓер, EVA.Net Тежина : 126g; Пакет Содржина : 5 x Сунѓерот Лента.Главната Боја : Жолта, Црна; Име На Производ : Сунѓерот Лента.Лента Ширина : 12mm; Лента Дебелина : 5mm(Larghezza del nastro : 12 mm; Spessore del nastro : 5 mm.Лента Должина : 3 Метри(Lunghezza del nastro : 3 metri. 5 Pcs 3 Meter 12mm x 5mm Една страна Лепило Shockproof Сунѓерот Пена Лента во Жолта боја Black Description : Тоа може да се користи на вашиот вратите, багажникот, на покривот железнички, сончев покрив, campe_r врвот или на кое било место на друго место треба да се запечати.Оваа weatherstrip е поддржан од лепило, нема потреба за неуредна лепак или контактирајте со лепило, само тргни исклучите поддршка и install Ideal за внатрешна или надворешна употреба.Карактеристики : Ова е затворен мобилен сунѓерот neoprene дека нема да апсорбираат вода или масло.Тоа е често нарекуван како што се времето одземање или гума запечатување и првенствено се користи како запечатување лента за да го блокира воздухот, остатоци и влага.Neoprene соголување се користи за чување тела, бучава изолација, баласт, shockproof,проширување зглобовите на precast бетон и челик, HVAC и ладење, и е одличен вратата печат за камион и автобус тела.Едноставно тргни се назад на лагер да се изложуваат на лепило, од една страна, и важат за метал, пластика, дрво и други мазни површини.Таму може да биде толеранција од +/- 3/8 инчи од утврдената големина.Опис на Spanish5 Pcs 3 Meter 12mm x 5mm Една страна adesivo antiurto во spugna espanso giallo-nero Paese ди produzione : CINA; Materiale : spugna, EVAPeso netto : 126 g; Contenuto della confezione : 5 x spugna Colore principale : giallo, ner_o; nome prodotto : nastro ди spugna Larghezza del nastro : 12 mm; Spessore del nastro : 5 mm Lunghezza del nastro : 3 metri.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне