• Свеж
Buckbock Палубата Ангажман Кабел за MTD Троја-Bilt 746-04173 746-04173A 746-04173B 746-04173C 946-04173 946-04173A 946-04173B 946-04173E Косилка за Трева

Buckbock Палубата Ангажман Кабел за MTD Троја-Bilt 746-04173 746-04173A 746-04173B 746-04173C 946-04173 946-04173A

Buyers rating:
DEN 335.76

Од стока

Го заменува дел број : MTD : 746-04173 A, 746-04173 B, 746-04173 C, 946-04173, 946-04173 A, 946-04173 B, 946-04173 C, 94604173 E.Го заменува дел број : Троја-Bilt : 746-04173, 746-04173 A, 746-04173 B.Одговара на Модели : MTD 700 Серија на Моторот.Bolens Двор Машини Yardman Троја Bilt Косилка За Трева.Канал Должина Од 39", Внатрешниот Жица Должина 56",Z наведнуваат на едниот крај и пролетта на други. 4-месечниот кавга-бесплатно враќање & пари назад!Доживотна гаранција против производителот дефект!.Го заменува дел број : MTD : 746-04173 A, 746-04173 B, 746-04173 C, 946-04173, 946-04173 A, 946-04173 B, 946-04173 C, 94604173 E Заменува дел број : Троја-Bilt : 746-04173, 746-04173 A, 746-04173 B.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне