• Свеж
Ginooars 30PCs Мешан Стил Стакло Прилепува Копчиња 18mm за Меѓусебно Прилепува Изработка на Накит

Ginooars 30PCs Мешан Стил Стакло Прилепува Копчиња 18mm за Меѓусебно Прилепува Изработка на Накит

Buyers rating:
DEN 287.76

Од стока

Количина : Пакување од 30 Случаен избор да Изберат Без Дупликати Стакло Snap Шарм;.Answer : ___________________________ Note : Слики покажува само неколку примерок од уроци,на 30 шарм се по случаен избор се избира од повеќе од 50 Стилови;.Големина : 18mm за Редовни Големина Snap Накит;.Лесен за Користење и да го Промените-Меѓусебно се држат копчиња;.За Snap Накит Одлуки-Snap Нараквица,Ѓердан,Обетки,Клучните Прстени и Повеќе Прилепува Накит;.Snap Шарм и Нараквица е уникатен концепт за жените модни додатоци – ремени, гривни, шалови, сандали и повеќе.Изберете од повеќе од илјадници оригиналниот шарм.Секој рачно изработени парчиња доаѓа со своја приказна, потеклото и симболика за создавање на единствена можност да состави свој додаток.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Рејн Шарм Airedale Шарм
  • Свеж
Се проценува:

Рејн Шарм Airedale Шарм

Рака Полиран.Висок Лак Финиш.ТешкиДолжност Скок Прстен.Доживотна Гаранција.Ве молиме имајте во предвид

DEN 12816.00