• Свеж
IVITA 15 Компјутери Poinsettia Цвеќиња Вештачки Chtistmas Цвеќиња со Клипови и Потекнува Златен Сјај Цвеќиња Елка Украси за Божиќ Свадба Партија Гарланд Фестивал Декорација Ма

IVITA 15 Компјутери Poinsettia Цвеќиња Вештачки Chtistmas Цвеќиња со Клипови и Потекнува Златен Сјај Цвеќиња

Buyers rating:
DEN 383.76

Од стока

Тие може да се користи секоја година!.9 инчи во дијаметар, што е доволно за вашата Божиќ декорација.Секој цвет е 5.Декоративни со Божиќ Poinsettia Цвеќиња : .Додадете вашиот одмор венец, гарланд за впечатлива фокусна точка.Само воздух надвор за 1-2 дена. Користење на клипови : вметнете ја клип совет во Божиќ цвет база цевка, совршен за клипинг да дрво или венец.Боите може да постои мала разлика поради различни екран.Тие може да се користи секоја година!.Се надеваме на вашиот љубезно разбирање!.Приклучи се со лажен, свети и faux снег во чисто стакло чаши и вазни.Мирисот ќе исчезне.Употреба на клипот : Вметнете го врвот на клипот во Божиќ цвет база цевка, која е многу погодна за стегање на дрво или гарланд.Употреба на клипот : Вметнете го врвот на клипот во Божиќ цвет база цевка, која е многу погодна за стегање на дрво или гарланд.Приклучи се со лажен, свети и faux снег во чисто стакло чаши и вазни.Само стави сјај poinsettia во или помеѓу Божиќ дрво гранки , кои цветаат на вашиот Божиќ дрво, ги истакнуваат со овие убави цвеќиња и донесе традиционалните допир на decorations We имаат 15 Божиќ poinsettia цвеќиња, 15 метал клипови и 15 цвет произлегува како подароци.Мирисот ќе исчезне.Сјајот може да падне кога ќе го добиете вашиот Божиќ цвеќиња, само се тресат исклучување на сјајот, ова нема да влијае на појавата.9 инчи во дијаметар, што е доволно за вашата Божиќ украси.Само воздух надвор за 1-2 дена. ✿Лесен за употреба - 1.Користете произлегува : Вметнете вештачки poinsettia на врвот на произлегува, а потоа ги стави заедно како букет.Стави во различни цветни гроздови, кои служат како ѕвезди на букети или како прекрасна accompaniments.Секој цвет е 5.Се надеваме на вашиот љубезно разбирање!Боите може да постои мала разлика поради различни екран. Користење на произлегува : вметнете вештачки poinsettia на врвот на произлегува а потоа ги стави заедно, исто како и букет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне