• Свеж
6 Парчиња Мотивациони Стрес Топки Цитат Анксиозност Помош Рака Топки за Вежбање Играчки за Возрасни Деца да го Намалите Стресот Инспирира Себеси

6 Парчиња Мотивациони Стрес Топки Цитат Анксиозност Помош Рака Топки за Вежбање Играчки за Возрасни Деца да

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

Функција : Погодно да се игра и да се релаксираат : Тие се лесни и лесни за носење, доволно количество овозможува да се чува во вашата канцеларија, едно дома, или каде што некогаш се чувствувате вие треба да destress и да се релаксираат.Сигурен : стрес-топки се направени од СТП пена со отпорни на абење покривање, кои се отпорни на абење и сигурен за користење, не е лесно да лупам исклучување, кавгата и исчезнат; На стрес-топки може да се исфрлат и пуштена во затворени простории и на отворено за забава и стрес-олеснување.Карактеристики : Материјал : СТП пена Големина : прибл.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде благо, различни од големината погоре.3 cm во дијаметар Боја : како на сликите покажуваат Пакетот вклучува : 6 x Мотивациони стрес топки Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја може да биде малку различен од слики.Широка примена : стрес топката може да се применува како еден убав и корисен подарок за ублажување на стресот и анксиозноста, тоа може да се игра со речиси било каде, погоден за деца, училишта, млади, канцеларијата на работниците, спортистите, старите и многу други луѓе.Ги поттикнуваат сами : Различните инспиративни изреки се печатени во овие пена топки, кои можат да им помогнат на луѓето да се охрабрат самите, стрес олеснување, да ги истера бесот и направи расположение мазна.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне