• Свеж
Брејди Само-Laminating Винил Етикета Лента (XSL-11-427) - Црно на Бело, Проѕирни Лента - Компатибилен со IDXPERT Етикета на Одлуки - .75 Висина, .5 Ширина,Црно На Бело/Проѕирен

Брејди Само-Laminating Винил Етикета Лента (XSL-11-427) - Црно на Бело, Проѕирни Лента - Компатибилен со IDXPERT

Buyers rating:
DEN 1338.96

Од стока

Авто-laminating винил labels се идеални за употреба во кабел и жица етикетирање, глас-податоци за идентификација, и панел инструмент таблата.Постојана акрилна лента се придржува и на површини кои се мазни, необработен или во прав обложени, и да неправилни површини или површини со ниска површина енергија.Некој бела зона со авто-ламиниране печати на бела позадина со проѕирен overlaminating област за да се заштитат текст.УЛ одобрени;АДС прифатени.За користење со IDXPERT Рачни Labeler.Модел : XSL-11-427 | Големина : 0.5"x0.75".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00