• Свеж
2 парчиња Прилагодлива Висина Центар за Поддршка на Нога за Кревет Рамка, кревет рамка за поддршка на Системот за Дрвени Slats и Метал Кревет Рамка, Тешки кревет поддр?

2 парчиња Прилагодлива Висина Центар за Поддршка на Нога за Кревет Рамка, кревет рамка за поддршка на Системот

Buyers rating:
DEN 599.76

Од стока

✅【Апликација】 : 7.08 во(се Прилагодува од 7.08" до 13.3") кревет рамка центарот за поддршка, тоа е погоден за повеќето од вашиот кревет рамки.Креветот рамка за поддршка на нозе изградба ви овозможува да додадете есенцијални поддршка во кревет slats или кревет рамка, заштита на вашиот кревет и душек од доделување и штета. ✅【Лесно се инсталира】 : lf креветот рамка има дупки,усогласување на двојно дупки со заградата и затегнете ја завртката.Ако кревет рамка нема дупки, менгеме кревет рамка со кревет рамка нозе и помошни плоча и ги заостри завртки. ✅【Потрајни】 : креветот железнички поддршка за дрвен кревет се направени со висок квалитет на челик, Електрофореза црна за да се спречи рѓа и корозија, Нога дното ПВЦ подлога се не се лизга и отпорни на абење, нема да биде на штета и гребнатини на вашиот подови и има подобар зафат. ✅【Заврши хардвер】 : 2 парчиња нозе за кревет рамка се Прилагодлива Висина од 7.8" до 13.3",4pcs 2.48"завртки,2 парчиња дополнителна плоча. ✅【Производство】 : дизајнот е на цена ефективен начин за одржување на животот на вашите скапи bedbase / Дрвени Slat / Душек Фондацијата / Платформа Кревет Рамка креветот рамка за поддршка на нозе, ќе се одржи и рамномерно се дистрибуираат товарот од вашите тешки душек ефикасно заштита на вашиот кревет и душек од доделување и штета .Заштеда на пари на кревет поправки и душек замени.Големина : 7.8 инчи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне