• Свеж
RJSP Тетоважа Костец 4pcs/Боја Многу Knurled Алуминиум Тетоважа Зафат 30ММ Цевка, со Назад Матични за Тетоважа Машина Моќ за Полнење (Боја : Тетоважа Костец)

RJSP Тетоважа Костец 4pcs/Боја Многу Knurled Алуминиум Тетоважа Зафат 30ММ Цевка, со Назад Матични за Тетоважа

Buyers rating:
DEN 624.96

Од стока

Се продаваат Во Собата На 4pcs.Доаѓа Со Назад Матични & Set Завртки.Боја : Црна, Црвена, Сина, Зелена. 1 Set = 4pcs( 30ММ).Материјал : Алуминиум.Се продаваат Во Собата На 4pcs Comes Со Назад Матични & Set Screws Color : Црна, Црвена, Сина, Green1 Set = 4pcs( 30ММ)Материјал : Aluminium Item Вклучува : 4 PC * 30ММ Алуминиум Тетоважа Зафат Со Назад Матични(Црна, Црвена, Сина, Зелена).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне