• Свеж
Француски Amie Триаголник, Рачно Изработени 3 1/2 Инчи Силен Стисок Celluloid Жолта Токио Автоматско Губење На Клипот Коса Barrette (Токио Школка)

Француски Amie Триаголник, Рачно Изработени 3 1/2 Инчи Силен Стисок Celluloid Жолта Токио Автоматско Губење

Buyers rating:
DEN 306.00

Од стока

Рачно изработени во Франција.Направен од Целулоза Ацетат; Вечен Луксузни Материјали.Се носат во текот на целиот ден долг;Најдобро за Средни до Густа Коса Видови.Големина : 3/4 X 3 1/2 Инчи; 9 см, рачно изработени Дизајни може да варира во зависност на Моделот.Жолта Токио Боја (Леопард Шема).

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

15267 Двојно Срце Се Вртат Barrettes
  • Свеж
Се проценува:

15267 Двојно Срце Се Вртат Barrettes

Обложено со вистински Сребро.Направени со Висок Квалитет Кристал и други Високо Квалитетни Материјали.

DEN 696.00