• Свеж
Hodedah Кујнски Остров со Зачин Багажник, Крпа Рек & Фиока, Црна со Бука Врвот

Hodedah Кујнски Остров со Зачин Багажник, Крпа Рек & Фиока, Црна со Бука Врвот

Buyers rating:
DEN 527.76

Од стока

Кабинетот простор за складирање на мал апарат, садови и тави и многу повеќе.Фиока за чување прибор и dinnerware.Лесен и достапен начин да се прикаже вашата микробранова печка, toaster и други мали апарати.Тркала со кои се олеснува движењето низ кујната, како и заклучување casters за фиксна позиција.Спајс решетката и крпа држачот за дополнителна погодност.Целокупната димензии (во инчи) - 35 H x 46.65 W x 15.5 D. Направени со користење на високо квалитетни компресирани дрво, што го прави цврсти и издржливи.Боја : Црна-бука Кујнски Остров со Зачин Багажник, Крпа Багажник, 1-Фиока и Затворен Простор Кабинет.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00