• Свеж
PINKMARCO Mens Секојдневен Вафли Henley Кошула Долг Ракав Памук Редовно Одговара на Маици

PINKMARCO Mens Секојдневен Вафли Henley Кошула Долг Ракав Памук Редовно Одговара на Маици

Buyers rating:
DEN 695.76

Од стока

Одговара дизајн, како нарачана.Мулти-боја опција, мулти-фацетирани да се покаже вашиот стил.Екипажот вратот henley долг ракав кошула со три-копче фуста.Можете да unbutton henley т кошули околу вратот и не се чувствуваат ограничени.Совршен за повик за секојдневно, партија, канцелариски работи, клуб, свадба, спортска итн.Тип : Мода редовно одговара на Т-маица е мека и удобна за секојдневно носење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley
  • Свеж
Се проценува:

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley

52% Памук, 48% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Кратко sleeve Тмаица.Поло во стилот на врвот.�

DEN 425.28
Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley
  • Свеж
Се проценува:

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley

52% Памук, 48% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Кратко sleeve Тмаица.Поло во стилот на врвот.�

DEN 425.28
Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley
  • Свеж
Се проценува:

Бивол Дејвид Bitton Мажите Henley

52% Памук, 48% Полиестер.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Кратко sleeve Тмаица.Поло во стилот на врвот.�

DEN 403.92