• Свеж
AGEOMET 9pcs Вештачки Цвеќиња на Отворено, УВ Отпорни Пластични Цветни Растенија на Отворено, Faux Цвеќиња во најголемиот Дел Свила Лажни Цвеќиња за Надвор Гробишта Затво?

AGEOMET 9pcs Вештачки Цвеќиња на Отворено, УВ Отпорни Пластични Цветни Растенија на Отворено, Faux Цвеќиња

Buyers rating:
DEN 239.76

Од стока

❀Вештачки цвеќиња отворено вклучуваат : 9pcs вештачки цвеќиња најголемиот дел во вкупниот, 2 парчиња лажни црвена роза цвеќиња, 2 парчиња пластични пченица трева, 2 парчиња пластични виолетови цвеќиња, 2 парчиња faux жолта daffodils, 1pcs вештачки жолта Лаванда. ❀Големина на лажни цвеќиња отворено : вкупната должина на свила букет цвеќе : 32-35cm / 12.6"-13.8" H. матични должина е прилагодлив, па може да се прилагоди на должината флексибилно во зависност од вашата потреба.Тие се идеални за прозорец кутија, вратата пред тремот украси. ❀Одржување на пластични цвеќиња отворено : Нема потреба да се грижите за сончева светлина, наводнување, градинарски или други одржување.УВ-отпорни грмушки растенија се водоотпорни и сончање, и не се лесно да исчезнат. ❀Faux цвеќиња за внатрешна оркестарот : faux растенија зеленило може да се користи како внатрешен партија, бебе туш,балкон оркестарот.Шарени лажни planst за внатрешна цвет садови, камин, табела декорација и виси цвет кошници за декорација. ❀Свила цвеќиња за надворешна оркестарот : вештачки цвеќиња масовно се погодни за надворешна тремови, тераси, прозорец кутија, и градина декорација.Бидејќи водоотпорен и сончање може да ги одржуваат долготрајни убавина, тоа исто така може да се користи како гробишта цвеќе декорација.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00