• Свеж
Whynter Сребро ИДЦ-221SC Countertop Директна Врска Мраз Создателот и Вода Диспензерот, Една Големина

Whynter Сребро ИДЦ-221SC Countertop Директна Врска Мраз Создателот и Вода Диспензерот, Една Големина

Buyers rating:
DEN 6720.00

Од стока

на мраз на ден.Во прилог на ефикасно остварување совршено куршум во облик на коцки мраз, овој пригоден 2-во-1 единица е во можност да се направи до 26 кг.Пополнете методи : Прирачник пополни & директен вода линија конекција.0 Литарски прирачник вода резервоарот.Директна Врска Едноставно поврзете ја единицата во вода главниот користење на вода црево дека е вклучен во единица и единица ќе се подготви вода за правење мраз како што е потребно.Директната поврзаност ви овозможува погодност на постоење на континуирано снабдување на мраз и вода без да мора да рефил вода резервоарот!Компактен Дизајн на Оваа единица е многу компактен и достапен единица наменета за простор ограничени користите во вашата кујна, насловна лента или канцеларија.Исто така постои и лесен пристап на мозоци порта за да им помогне при чистење и расчистуваат единица за складирање.Металик Сребрена со самостојна инсталација (страна venting). Ладилни : R134a.Answer : ___________________________ NOTE : Однесуваат упатство пред употреба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне