• Свеж
OIIKI 2 Пакет Чипка Лак за Коса Клипови, корејски Стил Мрежа Barrette, Дише Чипка Коса Клип, Цвет Точка Мрежа Клип за Свадба, Партија за Денот на Вљубените (Црна, Бела),2 Count (П?

OIIKI 2 Пакет Чипка Лак за Коса Клипови, корејски Стил Мрежа Barrette, Дише Чипка Коса Клип, Цвет Точка Мрежа

Buyers rating:
DEN 191.76

Од стока

На чипка лак за коса клипот има 2 бои, можете да направите различни фризури според различни прилики. 2 Парчиња Чипка Лак за Коса Клипови, корејски Стил Мрежа Barrette, Гроздобер Жени, Девојки Коса, Лак за Коса Accessories Specification : Пакет : 2 парчиња.погоден за родендени, забави, свадби и повеќе. 【Широка Примена】корејски Стил лак barrette може да се користи за да се направат различните поставен фризури, ги красат ponytails или плетенки, додадете ја вашата женскиот шарм.Карактеристики : Добро Breathabilitylace ткаенина материјал има добра breathability, меки, удобни, лесен и може да се одржи вашата коса цврсто.66 во/22cm x 9.Боја : бела, црна.Голема Giftwonderful подарок за пријателите, семејството, девојка и така натаму, и да им даде изненадување во родендени, забави и други активности. 【Добра Breathability】лак клип е направена од чипка ткаенина материјал и легура на косата клип, чипка материјал има добра breathability, и можете да го носат многу удобно.Стилски Designdelicate и елегантен лак дизајн, лесно да се совпадне со било слатка облека. 【Одличен Подарок】прекрасен подарок за пријателите, семејството, девојка и така натаму, и да им даде изненадување во родендени, забави и други активности.Тоа ќе го направи вашиот фризура полна со поставен шарм.Материјал : чипка ткаенина материјал и метален клип.Тоа ќе го направи вашиот фризура eys-фаќање.

Карактеристиките

Package:
2 pcs.Color

Вака можеби ќе ви се допадне

Мери Мери Ананас Pompom Коса Клипови
  • Свеж
Се проценува:

Мери Мери Ананас Pompom Коса Клипови

Неонски pompoms.Жолта глеѓ коса клипови.Пакет Димензии : 3.25 x 3.5 x 1.125".Пакет Димензии : 3.25 x 3.5 x 1.125".Пакет Дименз

DEN 240.00