• Свеж
Телото Бонбони 38mm Жените 14G Розово Злато Елоксирани Челик Хеликс ' Рскавица Earring Пеперутка Индустриски Barbell

Телото Бонбони 38mm Жените 14G Розово Злато Елоксирани Челик Хеликс ' Рскавица Earring Пеперутка Индустриски

Buyers rating:
DEN 311.76

Од стока

14 мерач индустриски piecing накит.Хеликс earring има 1 1/2 инчи; 38 millimeter хеликс earring barbell должина.Направени со злато се зголеми на ѕвонење елоксирани над 316 L не 'рѓосувачки челик' рскавица barbell earring.Карактеристики на moveable пеперутка шарм со светкава школка пломба.Карактеристики 5 millimeter топката завршува.Ширењето на вашиот крила и лета во оваа прекрасна 14 мерач индустриски пирсинг.Убава moveable пеперутка шарм украсени со светкава пломба почива на 1 1/2" права од индустриска barbell направени со злато се зголеми на ѕвонење елоксирани над 316 L не ' рѓосувачки челик.Плови како пеперутка, а се надевам дека животот нема да осилото вас.Спецификации : 14 Мерач (1.6 мм), 1 1/2" (38mm), Злато се Зголеми на Ѕвонење Елоксирани над 316 L не ' Рѓосувачки Челик Директно Barbell, Moveable Шарм, 5mm Топката Завршува.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне