• Свеж
ZCZC Шест Ливчиња Цвет Правец Фабрика,Пластични Ветерници,Украсни Правец на Воланот,Кинетички Правец на Скулптурата за Градина,Двор,Двор,на Тревникот,Патио,Отворен?

ZCZC Шест Ливчиња Цвет Правец Фабрика,Пластични Ветерници,Украсни Правец на Воланот,Кинетички Правец на Скулптурата

Buyers rating:
DEN 2049.60

Од стока

✔[УНИКАТЕН ДИЗАЈН] : На ветерници во правец на ротира слободно во вашиот двор и дворот,додавање на боја на вашиот дом, и привлекување соседи " благодарност и љубов. ✔[ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА] : Прво ветерници главата собранието.Потоа вметнете куп во инсталацијата дупка на цвет фабрика, многу погодно. ✔[МАТЕРИЈАЛ] : Нашата градина правец фабрика, е изработен од полиестер.Поддршка род се изработени од стаклени влакна.И во добар квалитет. ✔[ВРЕМЕТО ОТПОР] : Ова трајни градина правец на фабрика е rainproof и windproof,погоден за употреба на отворено. ✔[ДЕКОРАЦИЈА СЦЕНА] : Скулптура фабрика за да додадете повеќе убавина да се дворови,градини,цветните леи,тревници,партии,трговски центри,итн. ✔Зошто го избере нашиот ветерници : Нашиот цвет ветерници има 6 ливчиња.Лесно да се соберат.Материјалот е добар во квалитетот и времето отпорни.Може да биде погодна за градина декорација и подароци.✔СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ : ✔Материјал : цвет е изработен од полиестер.Поддршка род се изработени од стаклени влакна.✔Боја : Виолетова,Зелена,Жолта,Светло Сина,Портокалова,Црвена,Црвена Роза,Темно Сина✔Дијаметар : 30 CM(11.81 во) ✔Поддршка род висина : 43 CM(16.93 во)✔Дупка висина : 59 CM(23.23 во)✔Бруто тежина : 0.06 KG(0.13 LB) ✔Како да го користите : 1. Цвет ветерници главата собранието.2.Само внеси ја куп во инсталацијата дупка на цвет фабрика.✔Пакувањето на производот : 1*Цвет Windmill1*Поддршка род✔Забелешка : 1.Поради прирачник за мерење, ве молиме да дозволи отстапување од 1-3cm.2.Поради различни прикази и светлосни ефекти, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00