• Свеж
Подарок за Бонус Ќерка Валентин е Ден јас Сум толку Среќен да Биде Твојот Татко Љубов Јазол Ѓердани Значење Понуда за Печатење на Картичка за Подароци за Денот на В?

Подарок за Бонус Ќерка Валентин е Ден јас Сум толку Среќен да Биде Твојот Татко Љубов Јазол Ѓердани Значење

Buyers rating:
DEN 1521.60

Од стока

Централната кубни циркони кристал мерки 6 mm во дијаметар, и е опкружен со помали кубни циркони, која додава дополнителни искра и сјае на овој прекрасен подарок. 14k бело злато на нерѓосувачки челик. 6mm кружни-намалување на кубен циркони.Прилагодливи кабел јака 18 "-22".Hummer затворач прилог.Љубовта Јазол ѓердан симболизира нераскинлива врска помеѓу две души.Овој симбол на вечната љубов е онаа која е засекогаш сакаше и да се движат насекаде.Изненадување вашата сакана со овој прекрасен подарок денес!.Нашиот ѓердан е многу деликатна, добар квалитет и евтини, можете да направите подарок за вашето семејство или пријатели.Тоа е совршен подарок за Денот на Мајката, birthday (Роденден), Божиќ Ден, Годишнина, Денот на Вљубените и повеќе.подарок љубов синџир копчето значење среќа симпатична љубовник за божиќ 2021 божиќ нова година 2022 роденден, свадба дипломирањето прекрасна кутија пенливи накит дечко мајка, татко, ќерка иднина девојка колега баби и дедовци.Љубовта Јазол Ѓердан претставува нераскинлива врска помеѓу две души.Овој симбол на вечната љубов е засекогаш омилени и да се движат насекаде.Изненадување вашата сакана со овој прекрасен подарок денес!Убава Љубов Јазолот е направена со брилијантен 14k бело злато преку нерѓосувачки челик, и лулашки од прилагодливи кабел синџир, безбедно прицврстени со hummer затворач.Центарот кубни циркони кристал мерки 6mm во дијаметар, и е опкружен со помали кубни циркони, изложен додаде искра и сјај на овој прекрасен подарок.Мора да се види за себе!Апсолутно љубов на својата цел или контактирајте не и ние ќе го направи тоа право.Вашето задоволство е 100% гарантира.Најдобар подарок за : Дечко, Татко, Син, Пријател, Идниот Татко, Идната Мајка, Идна Сопруга, Девојка, Внука, Дедо, Баба, Внук, Маж, Мајка, Значајни Другите, Син, Stepdad, Stepdauhter, Stepmom, Stepson, Вдовица, Сопруга.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне