• Свеж
NUOBESTY Цртан филм Мини Дрвени Камера Играчка Призмата Калеидоскоп Слики Леќа Преносни Камера за Деца Години Случајни Бои

NUOBESTY Цртан филм Мини Дрвени Камера Играчка Призмата Калеидоскоп Слики Леќа Преносни Камера за Деца Години

Buyers rating:
DEN 1164.00

Од стока

дрвени.мини бебе камера играчка Како што се задржи ротирачки камерата калеидоскоп, може да се види промена на шемите.мини бебе камера играчка Преку различни екран kaleidoscopes, децата може да се види различни светови и збогатување деца имагинација.мини бебе камера играчка Оваа камера играчка може да влијае на деца Имагинација.одличен подарок за деца.мини бебе камера играчка Користите овој атрактивен, неверојатни калеидоскоп да се види светот во нови и возбудливи начини.мини бебе камера играчка голема играчка за Образовни и забавни, поттикнување креативност, имагинација и постојаната фасцинација.Опис Оваа камера играчка карактеристики калеидоскоп огледало, а копчето на блендата кое може да се притисне, ротирачки леќа, и камера рака кој може да се закачи на зглобовите.Цртан филм Мини Дрвени Камера Играчка со Мулти - Призмата Калеидоскоп Слики Леќа Преносни Камера за Деца Години.Карактеристики - Димензии : 5. 23 X2. 75 X0. 79in 13. 30 X7. 00 X2. 00cm - Боја : случајни боја - Материјал : дрво Пакет Вклучувајќи 1 x Камера форма калеидоскоп играчка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне