• Свеж
Smartwool Докторски Циклус Ultra Light Шема Екипажот Sock - Мажите

Smartwool Докторски Циклус Ultra Light Шема Екипажот Sock - Мажите

Buyers rating:
DEN 504.00

Од стока

Merino Волна.Произведено во САД или Увезуваат.Ако сакате вашиот велосипед чорапи на екипажот висина, нека препорача Доктор Циклус Ultra Light Шема членови на Екипажот.Кој Indestructawool технологија за поголема трајност, 4 Степен елита се вклопи во системот за повикани, перформанси-ориентирана се вклопуваат, и Буквално Лесна пети за подобрен комфор, овие Merino волна велосипедизам чорапи ќе ви помогне да им помогнам на педали.И себе си.Indestructawool технологија за поголема трајност. 4 Степен елита се вклопи во системот за упатените-во, перформанси-ориентирана одговара.Ако сакате вашиот велосипед чорапи на екипажот висина, нека препорача Доктор Циклус Ultra Light Шема членови на Екипажот.Кој Indestructawool технологија за поголема трајност, 4 Степен елита се вклопи во системот за повикани, перформанси-ориентирана се вклопуваат, и Буквално Лесна пети за подобрен комфор, овие Merino волна велосипедизам чорапи ќе ви помогне да им помогнам на педали.И себе си.Indestructawool технологија за поголема трајност. 4 Степен елита се вклопи во системот за упатените-во, перформанси-ориентирана одговара.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне