• Свеж
Путер Од Кикиритки & Ко. Старомодните Крцкава Путер од кикиритки, Не-ГМО, Глутен Слободни, Вегетаријанци, Без Додаден Шеќер, 16 Унца (Пакување од 1)

Путер Од Кикиритки & Ко. Старомодните Крцкава Путер од кикиритки, Не-ГМО, Глутен Слободни, Вегетаријанци, Без

Buyers rating:
DEN 304.32

Од стока

8 грама протеини по порција.Одлична за појадок, сендвичи, рецепти или десно од тегла.Без додаден шеќер, ниту холестерол, нема транс масти, не хидрогенизирани масла, нема висок фруктоза пченка сируп.Не-ГМО проектот потврдена, заверена од пченица-бесплатно, заверена вегетаријанци, заверена ОУ кошер, направени со само САД расте кикирики.Сертифициран од страна на Вегетаријанската Акција, септември 2018*.Не-ГМО Проектот Потврдена, јануари 2019*. 5-7g на протеини по порција.Вкус Име : старомодни Крцкава | Големина : 16 Унца (Пакување од 1) На Путер од кикиритки s Колена.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Opti-Core LC Печ Кабелот
  • Свеж
Се проценува:

Opti-Core LC Печ Кабелот

Влакна Тип OS2 Конектор 1 Тип LC Дуплекс.Стандарди Сретна Со Ro HS Согласност.Ги исполнува или го надминува ISO

DEN 1488.00