• Свеж
Сода Chalet – Моден Чипка Воено Инспирирани Глуждот Подигање со Наредени Пета и од Страна на Патент

Сода Chalet – Моден Чипка Воено Инспирирани Глуждот Подигање со Наредени Пета и од Страна на Патент

Buyers rating:
DEN 750.24

Од стока

Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Средината на Глуждот од лак.Платформа мерки околу .50".Човекот Направени Имитација Велур и Кожа.Целосна пред ланче со Функционална страна патент.Глуждот Bootie со приближна 4 инчи Наредени Пета.Најнов Моден Тренд за Стилски, Dressy & Секси изглед.Сода најновата колекција "Chalet" Овој стил нуди пред чипка со отворот за лесно се прилагодува се вклопуваат и од страна на патент за zip и оди функција.Круг пети во облик овозможува удобно фитинг и повлечи единствена обезбедува стабилност, но стилски.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Minnetonka Жените Назад-Патент Bootie
  • Свеж
Се проценува:

Minnetonka Жените Назад-Патент Bootie

100% Крава Велур Кожа.Увезени.Вештачки единствена.Вратило мерки околу 4" од лак.Подигнете отворање мерки о

DEN 1270.80
UGG Жените Belden
  • Свеж
Се проценува:

UGG Жените Belden

95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Pullover качулка.Сомот Руно Полиестер /

DEN 1425.36
Minnetonka Жените Назад-Патент Bootie
  • Свеж
Се проценува:

Minnetonka Жените Назад-Патент Bootie

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Крава Велур Кожа.Увезени.Вештачки �

DEN 1270.80
BDQING женска Pleated
  • Свеж
Се проценува:

BDQING женска Pleated

100% Полиестер.Патент затворање 100% Полиестер.Патент затворање.Мини plaid здолниште со под шорцеви, од стран�

DEN 503.52