• Свеж
Жица Фоки, 100pcs Доведе Метална Жица Затегнување Блокада Тип на Кабел Врски Челик Жица Печати Контејнер за Безбедност Печати Кабинет 40cm Должина (Боја : Портокал)

Жица Фоки, 100pcs Доведе Метална Жица Затегнување Блокада Тип на Кабел Врски Челик Жица Печати Контејнер за

Buyers rating:
DEN 1760.88

Од стока

[Висок Квалитет] производите се изработени од 100% високо-квалитетни материјали. [Функција] производот е цврсто затворен, и јажето е сонцето-доказ и масло-доказ. [Едноставна операција] Лесно да се заклучи, безбеден и сигурен. [Апликации] Главно се користи во области кои бараат безбедносни системи, како што се превозот логистика, транспорт воздухот, море товарен транспорт, сад камион транспорт, меѓународен транспорт, вентил брави, рударство, резервоарот камион транспорт, врзани сребрена кутија, ориз кутија камион транспорт, итн.Оваа печати цврсти, лесно да се заклучи, безбеден и сигурен.Опис : Тип : Жица-затегнување seals Wire дијаметар : 1.8 mm Package вклучуваат : 100 x Жица-затегнување заптивки.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне