• Свеж
X-DREE 6mm x 25мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Замав Око Гром 4PCS(6mm x 25мм 304 acero inoxidable maquinaria hombro oscilación perno ojo 4PCS

X-DREE 6mm x 25мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Замав Око Гром 4PCS(6mm x 25мм 304 acero inoxidable

Buyers rating:
DEN 619.20

Од стока

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 4 x Око Завртки.Име на производ : Око Гром; Тежина : 22g.Главната Боја : Сребро Тон; Око Големина : 10мм x 5mm x 5.5 мм / 0.4" 0.2 х" х 0.22"(OD*Внатрешна Кол*T).Окото на Дното на Далечина : 25мм / 1.0"; Конец Големина : 6mm x 15mm / 0.24" x 0.6"(D*L)(Distancia desde ел ojo ал fondo : 25 mm / 1.0' '; Tamaño rosca de : 6 mm x 15 mm / 0.24' 'x 0.6' '(D * L).Вкупна Должина : 30мм / 1.2"(Longitud вкупно : 30 mm / 1.2' '. 6mm x 25мм 304 од не 'Рѓосувачки Челик Машини Рамо Замав Око Гром 4 PCSMade од 304 од не' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.Око болт е завртка со јамка на едниот крај и теми на другиот крај.Око завртки се најчесто се користи за да прикачите кабли да објекти, на пример приложување низа на грбот на слика за да им овозможи на сликата да се откажам од ноктите на ѕид.Лесен за користење, е совршен кревање опрема.Опис на Spanish6mm x 25мм 304 acero inoxidable maquinaria hombro oscilación perno ojo 4 PCSMaterial директорот : acero inoxidable 304; Contenido del paquete : 4 P-ERNOS де ojo Nombre del producto : tornillo de ojo; peso : 22 g Color директорот : tono plateado; Tamaño de los ojos : 10 mm x 5 mm x 5.5 мм / 0.4' 'x 0.2' 'x 0.22' '(OD * Кол interno * T) Distancia desde ел ojo ал fondo : 25 mm / 1.0' '; Tamaño rosca de : 6 mm x 15 mm / 0.24' 'x 0.6' '(D * L) Longitud вкупно : 30 mm / 1.2' '.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне

Кревање Око Болт,CS C15E,M72x100
  • Свеж
Се проценува:

Кревање Око Болт,CS C15E,M72x100

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

DEN 4031.76