• Свеж
Penta Ангел M4/М5/M6 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Око и Око Turnbuckle (M6, 5PCS)

Penta Ангел M4/М5/M6 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Око и Око Turnbuckle (M6, 5PCS)

Buyers rating:
DEN 359.76

Од стока

M6 304 од не ' рѓосувачки челик најдобро за сила.Погоден За заострување на затегнато јаже, и да ги регулираат еластична ефект.Со работа Магнетни.Спецификации : Како што е прикажано на Слика 2. Нето тежина : околу 2.05 мл/ еез.Забелешка : боја на објектот може да се разликува малку поради фотографија и свој компјутер Погоден За заострување на затегнато јаже, и да ги регулираат еластична сила Со работа Магнетен Материјал : не ' рѓосувачки челик 304 Спецификации : Како што е прикажано на Слика 2 Нето тежина : околу 2.05 мл/ еез Пакет се Вклучени : 5 x M6 Око и Око Turnbuckle.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне